UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  • trwa rekrutacja do projektu
    trwa rekrutacja do projektu

W myśl zasady "Pomóż zrobić mi to samemu", w codziennej pracy z dziećmi zapewniamy im wygodne warunki do zabawy, zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności poprzez odkrywanie i eksperymentowanie zgodnie z pedagogiką Montessori. W naszej placówce realizujemy również program nauczania przedszkolnego Odkryjmy Montessori raz jeszcze...", który wygrał konkurs na program wychowania przedszkolnego, ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko!

czytaj więcej >>>

 

 

 

Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole Montessori "Bajtuś" i Punkt Opieki Dziennej czynne są przez cały rok! W ramach czesnego oferujemy zajęcia z języka angielskiego, zajęcia z logopedą, zajęcia korekcyjne, zajęcia umuzykalniające, zajęcia rytmiczno-ruchowe, katechezę, elementy wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zajęcia plastyczne oraz zajęcia z tańca współczesnego. Dzieci mają codzienny kontakt z językiem, podczas zajęć przygotowywanych przez naszego nauczyciela. Dwa razy w tygodniu zajęcia prowadzone są w języku angielskim metodą English Naturally.   
czytaj więcej>>>

 

 

 

W naszym przedszkolu zapewniamy dzieciom codzienny kontakt z językiem angielskim! Wszystkie organizowane zajęcia z języka angielskiego prowadzone są z podziałem na grupy wiekowe: dzieci 2-3 letnich, dzieci 4-letnich i dzieci 5-6 letnich.

czytaj więcej >>>

WOLNE MIEJSCA
Posiadamy 3 wolne miejsca w Anglojęzycznym Przedszkolu Montessori Bajtuś dla dzieci z całościowym zaburzeniem rozwoju (autyzmem). Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 32 42 29 166 oraz 507 034 172.

AKTUALIZACJA DOKUMENTÓW
W zakładce "ważne - dokumenty" znajdziecie Państwo aktualny wzór umowy z naszym przedszkolem oraz program  profilaktyczno-wychowawczy Niepublicznego Anglojęzycznego Przedszkola Montessori "Bajtuś" w Rybniku na rok szkolny 2018/2019.

ZMIANA WYSOKOŚCI CZESNEGO I STAWKI GODZINOWEJ
Pragniemy poinformować, iż od września br. obowiązuje nowa stawka czesnego oraz stawka godzinowa. Koszt pobytu dziecka do 5 godzin wynosi 530 zł, a powyżej 5 godzin wynosi 590 zł. Godzina pobytu dziecka w Przedszkolu wynosi obecnie 10 zł/h.

APLIKACJA 4PARENTS
Drodzy rodzice! Prosimy o logowanie się do aplikacji 4Parents. Linki aktywacyjne zostały wysłane na Państwa adresy mailowe. W aplikacji 4Parents znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje oraz bieżące ogłoszenia.

BĄDŹ Z NAMI W KONTAKCIE! ŚLEDŹ NASZĄ AKTYWNOŚĆ NA PORTALU FACEBOOK.COM
Nasze Przedszkole oraz Punkt Opieki Dziennej posiadają swoje profile na portalu społecznościowym Facebook.com. Aby przejść na stronę naszego naszego Przedszkola prosimy kliknąć tutaj. Strona FB Punktu Opieki Dziennej dostępna jest tutaj.